Studio wokalne SUKCES

Prowadzący : Agata Dowhań i Mariusz Garnowski
Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 17-19
w 2 grupach wiekowych : 6 -12 lat i 13 – 19 lat

W programie nauczania : emisja głosu
śpiew solowy i zespołowy
technika oddechu
interpretacja tekstu
interpretacja muzyczna
przygotowanie do koncertów
konkursów, festiwali

STUDIO WOKALNE „SUKCES” funkcjonuje od 1997 roku. Założycielką i kierownikiem artystycznym studia jest Agata Dowhań – dawna wokalistka, niegdyś czołowego zespołu estrady polskiej „ALIBABKI”, która z pasją dzieli się swoimi doświadczeniami scenicznymi z młodymi talentami. Celem działalności studia jest stałe podnoszenie poziomu umiejętności nie tylko wokalnych, ale również tanecznych i ruchu scenicznego. Ważne miejsce w programie zajmuje śpiew harmoniczny, doskonale rozwijający słuch muzyczny i jednocześnie dający wiele przyjemności i satysfakcji z umiejętności śpiewania na głosy. Od 2003 roku ze Studiem współpracuje Mariusz Garnowski – muzyk, aranżer, kompozytor, dzięki któremu dzieci i młodzież mają dostęp do autorskich materiałów muzycznych takich jak współczesne aranżacje pieśni ludowych, kompozycje inspirowane folklorem, kompozycje i aranżacje w stylu gospel. Adepci studia mają możliwość stałej prezentacji efektów zdobytych kompetencji artystycznych, biorąc udział w koncertach, konkursach, festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.
Studio Wokalne SUKCES swoim dorobku artystycznym posiada wiele znaczących nagród i wyróżnień m.in : pięciokrotnie zdobyty ZŁOTY APLAUZ na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, GRAND PRIX na Festiwalu CANTE CANTARE w Bydgoszczy, GRAND PRIX na Festiwalu „Stare po Nowemu” w Strzelinie, „ZŁOTA MUSZELKA” na Międzynarodowym Festiwalu „Muszelki Wigier” w Suwałkach, INAGRODA na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „ORPHEUS IN ITALY” we Włoszech, GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „KORONA ORFEUSZA” w Grecji
Ponadto zespół nagrał 3 płyty: „Buki moje” , „Jadą goście” „ Kolędujmy Wraz” , 6 teledysków: „Korzenie rodzinne”, „Lipka”, „Zakochani dzień i noc” „Shackles” „Rozmyślam nad miłością”, Powstań i chodź” . Wielokrotnie koncertował poza granicami naszego kraju, promując polską kulturę muzyczną m. in. w Niemczech, Francji, na Litwie, w Ukrainie, we Włoszech, w Estonii i w Grecji.

ZAPRSZAMY UZDOLNIONE MUZYCZNIE DZIECI I MŁODZIEŻ
RUSZAMY Z ZAJĘCIAMI OD 2 PAŹDZIERNIKA w godz. 17 – 19 w poniedziałki sala Galeria I p. w KCK.
We wrześniu ogłosimy NABÓR dla chętnych do włączenia się do naszego grona pasjonatów śpiewu!

KONTAKT: Agata Dowhań Tel +48 516 065 345
mail: ali.dowhan@gmail.com,
Fb Zespół Sukces Mrągowo

 

FOTOGALERIA

FILMY

Skip to content