Rozkład zajęć

 

PONIEDZIAŁEK:

Lp.

Godzina

Zajęcia

Sala KCK

Sala

Instruktor / telefon

1.

16:00-17:30

Projektowanie graficzne/ Fotografia

Dzieci 10-16 lat

16

 

Izabele Pniewska

531 256 209

2.

16:30 – 18:00

Plastyczne –

dzieci 7-8 lat

18

X

Justyna Kamińska

510 558 644

3.

17:00 – 19:00

Studio Wokalne „SUKCES”

13

X

Agata Dowhań, Mariusz Garnowski 516 065 345

4.

16:30 – 17:30

BreakDance „Wilczki”

gr. pocz. 6-10 lat

X

I LO im. W.Kętrzyńskiego Sala Gimnastyczna ul.Powst. W-wy 2

P. Frąckiewicz

500 351 690

5.

17:30 – 18:30

BreakDance – „Młode Wilki” gr. średniozaaw. 8-12 lat

X

I LO im. W.Kętrzyńskiego Sala Gimnastyczna ul.Powst. W-wy 2

6.

18:30 – 20:30

BreakDance „Black Wolves Crew” – gr. zaawans.”– pow. 13 lat

X

I LO im. W.Kętrzyńskiego Sala Gimnastyczna ul.Powst. W-wy 2

7.

16:00 – 16:45

HIP – HOP „Mini Hiphopowe Dzieciaki” gr. pocz. 6-8 lat

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

  1. Frąckiewicz

798 221 762

8.

16:45 – 17:30

HIP – HOP

gr. średniozaaw. „Hiphopowe Dzieciaki” pow. 9-12 lat

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

9.

17:30 – 19:00

HIP – HOP gr. zaawans. „Oldscholowa Banda”

pow. 13 lat

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

10.

19:00 – 20:30

HIP – HOP gr. zaawans.

Last Minute”

(grupa 30+)

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

WTOREK:

Lp.

Godzina

Zajęcia

Sala KCK

Gimnazjum

Instruktor / telefon

1.

12:30 – 14:30

Zajęcia chóru UTW „Wrzos”

Galeria/

Sala kina

X

Jacek Kwiatkowski

2.

15:30 – 16:45

Teatralne – grupa 15-19 lat

Galeria

X

Jarosław Olejnik

600 284 395

3.

16:45 – 18:00

Teatralne – dorośli

Galeria

X

J.Olejnik

4.

15:00 – 16:30

Taniec współczesny „Gest”

gr. zaaw.

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

K. Rakowska

728 845 534

5.

16:30 – 17:15

Taniec współczesny „Nowy Mini Geścik”

gr. pocz.

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

 

6.

17:15 – 18:15

Taniec współczesny

Geścik”

gr. średniozaaw.

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

7.

18:15 – 19:00

Taniec współczesny „Mini Geścik”

gr. średniozaaw.

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

8.

16:30 – 18:3 0

Muzyczne

gr. początkująca

3

X

Sebastian Bednarczyk

570 159 772

9.

16:00 – 17:30

Plastyczne – młodzież 11-17 lat

18

X

J. Kamińska

10.

17:00 – 20:00

Dziennikarstwo, reportaż i film

Sala

Telewizyjna

X

z-ca Burmistrza Maciej Wróbel

ŚRODA:

Lp.

Godzina

Zajęcia

Sala KCK

Gimnazjum

Instruktor / telefon

1.

16:00– 18:00

Zajęcia fotogtaficzne

UTW

16

X

I.Pniewska

2.

18:00-20:00

Projektowanie graficzne / Fotografia

Młodzież i dorośli ( 16+)

16

X

I.Pniewska

3.

16:30 –17:30

BreakDance„Wilczki” – gr. pocz. 6 – 10 lat

X

ZS im. Marii Curie Skłodowskiej Wojska Polskiego 12 sala na parterze

P. Frąckiewicz

4.

17:30 –18:30

BreakDance

Młode Wilki” – gr. średniozaaw. 8-12 lat

X

 

5.

18:30 –20:30

BreakDance

Black Wolves Crew” gr. zaawans.”pow. 13 lat

X

 

6.

16:00 -16:45

HIP – HOP

Mini Hiphopowe Dzieciaki” gr. pocz. 6-8 lat

X

2 Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

I .Frąckiewicz

7.

16:45 –17:30

HIP – HOP

gr. średniozaaw. „Hiphopowe Dzieciaki” od 9-12 lat

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

8.

17:30 –19:00

HIP – HOP gr. zaawans. „Oldscholowa Banda”

pow. 13 lat

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

9.

19:00 –20:30

HIP – HOP

Last Minute”(grupa30+)

X

Aula ZS 1 (ul.WojskaPolskiego9)

10.

16:30 –18:30

Muzyczne

gr. średniozaawans.

3

X

S. Bednarczyk

11.

16:00 –17:30

Plastyczne

dzieci 9-10 lat

18

X

J. Kamińska

CZWARTEK:

Lp.

Godzina

Zajęcia

Sala KCK

Gimnazjum

Instruktor / telefon

1.

16:30 – 18:30

Muzyczne – gr.zaaw.

3

X

S. Bednarczyk

2.

16:00 – 17:00

Plastyczne

dzieci 5 – 6 lat

18

X

J. Kamińska

3.

15:30 – 16:45

Teatralne – grupa 7-10 lat

Galeria

X

J.Olejnik

4.

16:45 – 18:00

Teatralne – grupa 11-14 lat

Galeria

X

J.Olejnik

PIĄTEK:

Lp.

Godzina

Zajęcia

Sala KCK

Gimnazjum

Instruktor / telefon

1.

15:00 – 16:30

Taniec współczesny gr. zaaw. „Gest”

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

Katarzyna Rakowska

2.

16:30 – 17:15

Taniec współczesny „Nowy Mini Geścik”

gr. pocz.

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

3.

17:15 – 18:15

Taniec współczesny

Geścik”

gr. średniozaaw.

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

4.

18:15 – 19:00

Taniec współczesny „Mini Geścik”

gr. średniozaaw.

X

Aula ZS 1 (ul.Wojska Polskiego 9)

5.

19:00 – 21:00

BreakDance- g. zaaw. „Black Wolves Crew pow. 13 lat

X

2

Piotr Frąckiewicz

  • SPOTKANIA KOŁA FILATELISTÓW” – Roman Płuszka 505 587 907

I i III wtorek każdego miesiąca w godzinach 16:00 – 17:00 /Galeria KCK / II piętro lub kawiarenka I piętro

  • GIEŁDY ZNACZKÓW POCZTOWYCH, MONET I KART TELEFONICZNYCH”

KOŁA FILATELISTÓW” – NIEDZIELE!!!!!!!!!

– 15 wrzesień, godz. 12:00

– 20 październik, godz. 12:00

– 17 listopad, godz. 12:00

– 15 grudzień, godz. 12:00

  • Spotkania Pasjonatów Gier Planszowych – Mariusz Balik 505 091 669

28 wrzesień, 18.00 – 21.00 – Galeria KCK