Wczoraj spędziliśmy fantastyczny dzień w Bartoszycach podczas turnieju tańca „KONTRA”. Od rana do wieczora parkiet był pełen energii, emocji i świetnej atmosfery, a nasi tancerze po raz kolejny pokazali ogromne serce do tańca i ciężką pracę na treningach 

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych instruktorów i choreografów:
Dziękujemy również rodzicom za ogromne zaangażowanie, pomoc organizacyjną oraz wspólnie spędzone miłe popołudnie 
Podziękowania kierujemy także do Kętrzyńskie Centrum Kultury za wsparcie i współpracę.
Gratulujemy wszystkim tancerzom! Jesteśmy z Was bardzo dumni.
Tekst i foto: Hip Hop Mazury
