KWIECISTA PRZYCZYNA… PRZYCZYNĄ SPOTKANIA
23 października w Kętrzyńskie Centrum Kultury odbyło się spotkanie autorskie z Marią Domaczają. Kętrzyńska poetka promowała swój najnowszy tomik poezji, zatytułowany „Kwiecista przyczyna”.
Publiczność mogła nie tylko posłuchać twórczości kętrzynianki, ale również dowiedzieć się co nieco o niej samej. Rozmowa odbiegała czasami od poezji i literackiego uniesienia. Artystka chętnie opowiadała o tym, co jej towarzyszy każdego dnia – natura, zioła, przyroda.
O poezji i inspiracji natury, o swoich początkach, jak również pochodzeniu literackiego pseudonimu Marzena Domaczaja opowiedziała także redaktorowi naszej gazety. Efekty przeczytacie już w listopadowym wydaniu.
Wywiad z autorką, który przeczytacie w listopadowym wydaniu Łączy Nas Kętrzyn
