Nadchodzi wieczór jakiego nie można przegapić! 🪩💃🕺

👯‍♀️Już 13 czerwca na jednej scenie zaprezentują się grupy taneczne działające przy Kętrzyńskim Centrum Kultury. Będzie to idealne podsumowanie całorocznej pracy naszych uczestników.

📣Swoim zasięgiem wydarzenie zawsze przyciąga sporą publiczność, a jego głównym założeniem jest prezentacja dorobku dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych grup tanecznych, działających przy Kętrzyńskim Centrum Kultury. To trzeba po prostu zobaczyć! 🤗

👟Na scenie zaprezentuje się dobrze nam znana Pracownia Tańca Hip-Hop Dance. Hip-hop to wyjątkowy, jeden z najpopularniejszych, nowoczesnych styli tańca. Ta kreatywna i dynamiczna forma tańca cieszy się największym zainteresowaniem uczestników. Zajęcia już od kilku lat prowadzi z ogromną pasją instruktorka Izabela Frąckiewicz. Przygotujcie się na niezły dym!

Wystąpią:
🩷HIPHOPOWE DZIECIAKI MINI
💚HIPHOPOWE DZIECIAKI
🖤OLDSCHOOLOWA BANDA
🩵LAST MINUTE 30+

🤸‍♀️O zachwyt i prawdziwy zawrót głowy przyprawi nas Pracownia Tańca Breakdance pod kierunkiem Piotra Frąckiewicza! Uczestnicy tych zajęć poznają unikatową formę tańca, która łączy w sobie elementy siłowo-sprawnościowe ze świetną zabawą. Co, ciekawe z tej grupy wywodzą się reprezentanci Młodzieżowej Kadry Narodowej Breakingu. Również i ich umiejętności zobaczymy podczas „Tanecznego Wieczoru”.

Wystąpią:
🐾WILCZKI
🐺MŁODE WILKI
🐗BLACK WOLVES

🩰Nie może zabraknąć również Pracowni Tańca Współczesnego. To mieszanina wielu tańców jak na przykład: balet, taniec jazzowy czy elementy akrobatyki. Zajęcia prowadzi Marta Szymborska. Spodziewajcie się delikatnego, ale jakże wyrazistego show!

Wystąpią:
🍭NA PALUSZKACH GR. 5 LAT
🍬NA PALUSZKACH GR. 6 LAT
🌟MAŁA GRAWITACJA
💫GRAWITACJA

💃Na latynoskie rytmy zaprasza Pracownia Tańca Latino pod kierunkiem Karoliny Kustry. Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo.

Serdecznie zapraszamy‼️
📆13 czerwca (czwartek) godz. 17:00
📌Aula SP nr 1 ul. Wojska Polskiego 9
Wstęp wolny!

Skip to content