Trwa 23. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Pejzaż Polski” organizowanego przez Kętrzyńskie Centrum Kultury. Chwyć za aparat, utrwal malownicze krajobrazy i zdobądź cenne nagrody! Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Czekamy na zdjęcia, które przybliżą tematykę polskiego krajobrazu. Pamiętajmy, że wieś czy miasto to nie tylko budynki i ulice, to także ludzie, samochody, neony, pomniki, to cały miejski organizm składający się z tysięcy elementów. W  tym roku fotografowie mogą zgłaszać prace również do drugiej kategorii PEJZAŻ MIEJSKI. Temat pozostawia szerokie pole do interpretacji. Poszukiwanie kadrów wśród budynków czy terenów wiejskich i oczekiwanie na niezapomniane światło, może tak samo ekscytować jak pejzaż natury.

Autorzy najlepszych prac mogą liczyć na atrakcyjne nagrody specjalne bądź finansowe. Nagrodzone prace oraz zakwalifikowane do wystawy zaprezentują się tradycyjnie 11 listopada podczas uroczystego wernisażu w Galerii RastArt w Kętrzynie.

Termin na przysłanie zdjęć konkursowych i formularza upływa 18 października 2023r. !!!

Wydrukowane prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Kętrzyńskiego Centrum Kultury na adres ul. Wł. Gen. Sikorskiego 24 A, 11-400 Kętrzyn (z dopiskiem na kopercie: „Pejzaż Polski 2023”).

Karta-Zgłoszenia-PEJZAŻ-POLSKI2023

REGULAMIN-Pejzaz-Polski2023

Skip to content