UWAGA NOWY TERMIN!
Termin na przysłanie zdjęć konkursowych i formularza upływa 18 października 2023r.

Kętrzyńskie Centrum Kultury oraz Miasto Kętrzyn zapraszają wszystkich profesjonalnych fotografów jak i amatorów do udziału w 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Pejzaż Polski”. Malownicze krajobrazy oraz fotografia to idealne połączenie by poznać Polskę od strony charakteru i ducha tworzących ją ziem. Do wygrania nagrody pieniężne i rzeczowe. W tym roku również pojawia się dodatkowa kategoria: PEJZAŻ MIEJSKI! Chwyć za aparat, utrwal malownicze krajobrazy i zdobądź cenne nagrody! Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

NOWOŚĆ! PEJZAŻ MIEJSKI – temat pozostawia szerokie pole do interpretacji. Poszukiwanie kadrów wśród budynków czy terenów wiejskich i oczekiwanie na niezapomniane światło, może tak samo ekscytować jak pejzaż natury. Pamiętajmy, że wieś czy miasto to nie tylko budynki i ulice, to także ludzie, samochody, neony, pomniki, to cały miejski organizm składający się z tysięcy elementów.

Wydrukowane prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Kętrzyńskiego Centrum Kultury na adres ul. Wł. Gen. Sikorskiego 24 A, 11-400 Kętrzyn (z dopiskiem na kopercie: „Pejzaż Polski 2023”).

Karta-Zgłoszenia-PEJZAŻ-POLSKI2023

REGULAMIN-Pejzaz-Polski2023

 

Skip to content