Lista uczestników XVII Festiwalu Młodych Wykonawców Piosenki – Kętrzyn 2022
10:00 Rozpoczęcie Festiwalu – Kino „Gwiazda”

I Kategoria 7-9 lat , ok.  10:05 – 10:40

  1. Wiktoria Kozłowska – „Kaktus” – Kętrzyn
  2. Nikola Żelepień – „Laleczka z saskiej porcelany” – Kętrzyn
  3. Dorota Wojciechowska – „Ale jazz” – Kętrzyn
  4. Zuzanna Jakubowska – „Był sobie strach” – Bystry
  5. Antonina Kalisz – „Piosenka drewnianych lalek” – Bartoszyce
  6. Wiktoria Kozłowska – „Kaktus” – Kętrzyn
  7. Aleksandra Marszałek – „Dom” – Kętrzyn
  8. Milan Szajewski – „Gore Gwiazda” – Kętrzyn
  9. Marianna Kalisz – „Cud w szafie” – Bartoszyce
  10. Lena Wójcik – „Nasze Święta” – Kętrzyn
  11. Kaja Bulejak – „Etiuda” – Bartoszyce

II Kategoria 10-12 lat ok 10:40 – 12:25

  1. Weronika Kozioł – „Szary świat” –
  2. Zuzanna Czerwińska – „Ada to nie wypada” – Bogaczewo
  3. Lena Glista – „Uwięziony ptak” – Mołtajny
  4. Gabriela Warmińska – „Nie bój się chcieć” – Kętrzyn
  5. Nadia Szablak – „Modelka” – Bartoszyce
  6. Maja Orzoł – „Melodia” – Wilkasy
  7. Maja Roguszka – „Miasto” –
  8. Hiacynta Sadowska – „Mamo tyś płakała” – Jeziorany
  9. Lena Magun – „Ukradła cyganka kurę” – Bartoszyce
  10. Wiktoria Glista – „Orła cień” – Mołtajny
  11. Olaf Batko – „Dyrygent” – Kętrzyn
  12. Emilia Pszczoła – „Jestem jaka jestem” – Bartoszyce
  13. Nikola Sosnowska – „Sobą być” – Pozezdrze
  14. Amelia Bubul – „Historyjka”
  15. Natalia Rutkowska – „W piwnicy u dziadka” – Jeziorany
  16. Milena Żołądek – „Góry do góry” –
  17. Hanna Małolepsza – „O mnie się nie martw” – Pozezdrze
  18. Gabriela Strączek – „Ojczyzna” – Mołtajny
  19. Lena Oknińska – „Po co” – Pozezdrze
  20. Julia Panewska – „Ale Jazz” – Kętrzyn
  21. Lena Kozioł – „Dziewczyna z granatem” – Jeziorany
  22. Ewa Fiedorowicz – „Kolorowy wiatr” – Kętrzyn
  23. Urszula Kosaty – „Piosenka na cztery kopyta i wiatr” – Kętrzyn
  24. Natalia Górecka – „Małe skrzydła” – Kętrzyn
  25. Zofia Lach – „Żyć do pełna” – Kętrzyn
  26. Kuba Sociński – „Zakazany owoc” – Kętrzyn
  27. Zuzanna Szczepuch „Cząstka” – Mrągowo
  28. Maksymilian – Duda „Znak” – Węgorzewo

12:25– 12:50 Obrady jury ,ogłoszenie wyników, wręczenie nagród I i II KATEGORIA wiekowa

III Kategoria 13-15 lat ok 12:50- 13:50

  1. Maja Krysiak – „Wodymidaj” – Mrągowo
  2. Maja Wasilewska – „Polska Madonna” – Bartoszyce
  3. Wiktoria Kuźmowicz – „Poranne łzy” – Bartoszyce
  4. Natalia Weronika Bohoziewicz – „Zawsze tam gdzie Ty” –
  5. Kornelia Kowalczyk – „Hymn” –
  6. Blanka Magun – „Dobranoc Panowie” – Bartoszyce
  7. Victoria Vinci – „Orszaki, dworaki” – Pozezdrze
  8. Monika Miszkiewicz – „Jak gdyby nic” – Lidzbark Warmiński
  9. Kornelia Krywko – „Tańczące Eurydyki” – Bartoszyce
  10. Michalina Andrzejczyk – „Jeśli chcesz” – Boćwinka
  11. Nikola Struk – „Litania” – Olsztyn
  12. Maja Dudkiewicz – „Ocalić od zapomnienia” – Kętrzyn
  13. Anna Łukasik – „Piosenka o okularnikach” – Jeziorany
  14. Maja Plażuk – „Niepodległa, niepokorna” – Mołtajny
  15. Kalina Rurka „Ucisz serca” – Bartoszyce

IV Kategoria 16  – 18 lat ok 13:50-14:20

  1. Nikola Rogińska – „Dziś późno pójdę spać” – Kętrzyn
  2. Wiktoria Pietkiewicz – „Mamo tyś płakała” – Kętrzyn
  3. Aleksandra Bielak – „Na brzozowej korze” – Wilkasy
  4. Patryk Kustra – „Szerokie wody” – Kętrzyn
  5. Joanna Hatalak – „Projekt nieznajomy nie kłamie” – Reszel
  6. Amelia Kuczyńska – „Kostucha” – Boćwinka
  7. Julia Babynko – „Kasztany” – Kętrzyn
  8. Magdalena Trapik – Korsze

Kategoria 19 i więcej ok. 14:20-14:30

  1. Renata Kurkowicz – „Piosenka Kolędników”
  2. Sandra Pałasz – „Zabierz tę miłość”

14:30 – 15:00 Obrady jury ,ogłoszenie wyników, wręczenie nagród III, IV i V KATEGORIA wiekowa

Skip to content