To był magiczny wieczór pełen muzyki i wspaniałych emocji. W miniony czwartek mieliśmy okazję usłyszeć Recital Dominiki Siwek + goście czarującej Dominika Siwek. Artystka jest rodowitą kętrzynianką. Na swoim koncie ma już kilka sukcesów a od niedawna jest również trenerką wokalną Pracownia Głosu Dominiki Siwek.
Poznajcie Dominikę Siwek – wokalistkę obdarzoną wyjątkowym talentem wokalnym. Popularność wśród szerokiej grupy odbiorców zyskała m.in. za sprawą udziału w „Szansie na Sukces”. W programie przyszło jej wykonać wielki hit bohaterki tego odcinka Edyty Geppert – „Jaka róża taki cierń”. To ogromne wyróżnienie tym bardziej, że od najmłodszych lat uczyła się śpiewać właśnie na piosenkach tej słynnej artystki. Dominika to nie tylko piękny głos, który przenosi nas w świat pełen uczuć i wrażliwości, to także charyzmatyczna osobowość na scenie i poza nią. Obecnie to szczęśliwa mama, która łączy macierzyństwo z rozwojem osobistym. Już teraz jako trener wokalny chętnie prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych, a w zaciszu domowym pracuje nad autorskim materiałem.
Tego wieczoru, artystce na scenie towarzyszyli młodzi wokaliści, którzy aktualnie doskonalą swoje umiejętności pod jej skrzydłami.
🎙Wystąpili: Olaf Batko, Magdalena Trapik, Julia Obrębska, Laura Średzińska, Kornelia Kowalczyk, Julia Panewska, Amelia Bubul, Gabriela Warmińska, Alicja Kasprzak, Agata Karczewska, Hania Dunne, Aniela Obrębska, Kinga Mięsiak, Ola Tołścik, Zuzanna Żejmo, Agata Drózd. Dla niektórych był to pierwszy występ na profesjonalnej scenie! 👏
Sporym i jakże pozytywnym zaskoczeniem dla publiczności okazał się być występ zespołu Holiday Music Band z którym aktualnie współpracuje Dominika. Oprócz kilku coverów mogliśmy usłyszeć też autorski materiał m.in. utwór „I czuję” oraz w duecie z Hubert Zyśk „Raju nie ma”. Ten ostatni kawałek wywarł największe zainteresowanie publiczności, która nagradzała występy wielkimi brawami.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniały wieczór. Gratulujemy także młodym wokalistom 👏odwagi i życzymy powodzenia w pasji muzycznej – śpiewajcie dalej!
🌹Naszej Dominice życzymy oczywiście dalszego muzycznego rozwoju. Takim głosem i wrażliwością podbij rynek muzyczny.
Fot. Justyna Drozd
+41
Skip to content