Oczarował muzyką.
Otworzył przestrzeń.
Zabrał w magiczną podróż.
Pokazał, że można czuć sztukę dogłębnie…
Łukasz Samotyha to artysta wszechstronnie uzdolniony, a przy tym niezwykle wrażliwy. Ukrywa się pod pseudonimem Elohi33 i działa na wielu płaszczyznach: komponuje muzykę, tworzy instalacje przestrzenne, rzeźby, rysunki i obrazy wielkoformatowe oraz grafikę komputerową. Aktualnie student Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu
🌙
Tego wieczoru, mury kętrzyńskiego zamku wypełniły jego HYMNY PRZESTRZENI. Była to niezywykła podróż po najróżniejszych dzwiękach, które łagodnie koiły zbędne myśli. Publiczność..no cóż…zahipnotyzowana i słuchała w skupieniu do samego końca. W podziękowaniu za ten muzyczny czas pojawiły się ogromne brawa.
Dzisiejszy koncert pokazał, że takich artystów nam potrzeba i takich artystów mamy w naszym Kętrzynie. Wielkie gratulacje Łukasz!👏
Powróćmy do niezwykłych dźwięków, które nam towarzyszyły przy okazji koncertu Łukasza Samotyha „Hymny Przestrzeni”. Muzyka idealnie wkomponowała się w mury kętrzyńskiego zamku.
—–
🌙🌑 Łukasz Samotyha to artysta wszechstronnie uzdolniony, a przy tym niezwykle wrażliwy. Ukrywa się pod pseudonimem 33elohi i działa na wielu płaszczyznach: komponuje muzykę, tworzy instalacje przestrzenne, rzeźby, rysunki i obrazy wielkoformatowe oraz grafikę komputerową. Aktualnie student Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Skip to content