Spora dawka energicznej muzyki, świetny klimat do tańca i fantastyczni ludzie.Tak w skrócie opisać można to, co w sobotni wieczór i noc zadziało się w kętrzyńskim amfiteatrze. „Wieczór z muzyką klubową” to propozycja, którą przygotowaliśmy specjalnie pod wakacyjny vibe.
Na dobry początek akustyczne dźwięki, czyli te łagodniejsze  zaprezentował nam Maks Łapiński, instrumentalista, kompozytor, wokalista i ćwierćfinalista 9. edycji The Voice of Poland.
Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Miłośnicy muzyki klubowej bawili się przy dźwiękach serwowanych przez znakomitych dj-ów. Gwiazdą wieczoru był duet VAMERO, twórcy wielkiego hitu Rise Up, który zdobył popularność w całej Europie. To była prawdziwa muzyczna bomba! Dzięki piękne panowie!
Po 7 latach ponownie na naszej scenie zagościł kętrzynianin Paweł Skurat – DJ Paff Dee. Wcześnien grał w wielu klubach w całej Polsce oraz Holandii. Aktualnie jest rezydentem Arsenal Club Toruń. Swoją energią zdecydowanie porwał zgromadzona publiczność, która poznała dogłębnie czym jest porządna muzyka klubowa!
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą energię i zabawę! Zapraszamy za tydzień na koncert Red Lips.

 

Skip to content