Lato, latoo coraz bliżej!
Słoneczna pogoda zachęca do tego, aby spędzać więcej czasu z rodziną. Dlatego otwórzcie szeroko oczy, wyjdźcie z domu, zabierzcie rodzinkę oraz aparat i weźcie udział w Rodzinnym Konkursie Fotograficznym „KĘTRZYN w rodzinnym obiektywie”. Czekają cenne nagrody w tym NAGRODA GŁÓWNA TO TELEWIZOR! Sponsorem nagrody głównej jest INVESTYKA. Pokażcie nam swoje ulubione miejsce w Kętrzynie. Pokażcie siłę i kreatywność rodziny. Dajcie się ponieść wyobraźni!

Celem konkursu jest integracja rodzin, promocja Kętrzyna, promowanie wspólnego spędzania czasu wolnego, a także rozwijanie zainteresowań fotograficznych i poszukiwanie ciekawych form wyrazu artystycznego.

Co trzeba zrobić?
– zbierz rodzinkę (min. 3 osoby)
– opracujcie pomysł, stroje itp.
– wybierzcie wasze ulubione miejsce w Kętrzynie,
– zróbcie zdjęcie,
– wyślijcie zgłoszenie i gotowe!

Możecie odtworzyć postać lub scenkę z ulubionego filmu. Eksperymentujcie z modą i powróćcie do np. szalonych lat 80, stylu retro, country, boho/hippie i wielu innych. Im bardziej szalone zdjęcie tym większe szanse na nagrody.

W konkursie mogą wziąć udział rodziny, które mieszkają w Kętrzynie (zgłaszamy min. 3 członków rodziny, którzy będą widoczni na zdjęciu). W terminie do 23 września należy przesłać jedną lub maksymalnie 2 fotografie konkursowe w formacie .jpg lub .png drogą elektroniczną na adres: kulturakck@op.pl wraz z kartą zgłoszeniową i zgodami na użycie wizerunku. Zwycięzców poznamy podczas „Dni Kętrzyna”.

Karta zgłoszenia oraz regulamin konkursu do pobrania:

karta zgłoszenia-KĘTRZYN W RODZINNYM OBIEKTYWIE-2022

karta zgłoszenia-KĘTRZYN W RODZINNYM OBIEKTYWIE-2022-PDF2

Regulamin-Konkurs-Rodzinny

Skip to content