„Kolędujmy wraz z Sukcesem” pod takim hasłem odbędzie się koncert kolęd i pastorałek, na który zaprasza Kętrzyńskie Centrum Kultury wraz ze Studiem Wokalnym SUKCES. Wydarzenie odbędzie się już 20 stycznia o godz. 18:00 w Kinie „Gwiazda”.

Zaśpiewają dla Państwa adepci Studia Wokalnego SUKCES z Kętrzyna, Mrągowa i Biskupca. Grupa wielokrotnie występowała w programach telewizyjnych: ”5-10-15”, „Talent za Talent”, „Muzyczna Skakanka”, „Pytanie na śniadanie”, „Kawa czy herbata”, „Jaka to melodia” a także w transmitowanych Koncertach Galowych Festiwalu Kultury Kresowej w Mrągowie, oraz koncertach i reportażach z Festiwali w Koninie.

Od lat Studio Wokalne SUKCES prowadzone jest przez Agatę Dowhań, kierowniczkę artystyczną i zarazem trenerkę śpiewu z wieloletnim doświadczeniem. W latach 70-90-tych była czynną wokalistką jednego z czołowych  zespołów Estrady Polskiej  ALIBABKI,  bardzo intensywnie pracując w różnorodnych formach artystycznych takich jak:  muzyczne programy telewizyjne, nagrania studyjne, radiowe i płytowe,  musicale, sztuki teatralne, koncerty w kraju i zagranicą.

Wraz z Agatą Dowhań zajęcia prowadzi muzyk, kompozytor, aranżer Mariusz Garnowski zdobywający umiejętności praktyczne i teoretyczne u takich mistrzów jak Włodzimierz Korcz, Tomasz Lipert, Andrzej i Wiesław Wysoccy. Grupa SUKCES wykonująca jego aranżacje wielokrotnie była nagradzana przez jurorów na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Na koncert „Kolędujmy wraz z Sukcesem” zapraszamy 20 stycznia o godz.18:00 do Kina „Gwiazda”. Bezpłatne bilety można odebrać w kasie kina w godz.14:00-21:00. Ilość miejsc ograniczona.
Opracowanie muzyczne Mariusz Garnowski. Kierownictwo artystyczne Agata Dowhań.

 

Skip to content