Aby móc jeszcze bardziej udoskonalić technikę śpiewu i poznać swoje możliwości, Fundacja Zdanowicz Be Creative – Kreatywna Moc Pomagania oraz Kętrzyńskie Centrum Kultury zapraszają na warsztaty wokalne dla młodzieży. Zajęcia poprowadzą znakomici artyści: Krzysztof Antkowiak, Joanna Kondrat oraz Kamil Barański, a towarzyszyć będą nam piosenki Maryli Rodowicz.
Zgłoszenie należy przesłać na: kulturakck@op.pl do 3 października. W treści prosimy podać: imię i nazwisko, wiek, miejscowość.
Uczestnicy zaprezentują efekty swojej pracy i umiejętności szlifowanych pod okiem instruktorów podczas koncertu „Maryla lirycznie” w Kętrzyńskim Centrum Kultury już 7 października o godz. 19:00.
Projekt zrealizowany przy współudziale Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Krzysztof Antkowiak
Wokalista, Pianista, Kompozytor

Zadebiutował mając pięć lat. Szybko okrzyknięto Go „Złotym Dzieckiem” polskiej sceny muzycznej. Jego potencjał dostrzegli Krzesimir Dębski i Jacek Cygan. To z nimi stworzył swój pierwszy album „Zakazany owoc”, który w niedługim czasie stał się Złotą płytą. Za wykonanie utworu tytułowego Antkowiak otrzymał nagrodę publiczności na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ukończył Liceum Muzyczne, a potem klasę fortepianu na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Współpracował z największymi. Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak. Od lat regularnie koncertuje i porusza odbiorców klasą, swobodą prowadzenia koncertów, ale i pokorą. Od lat dzieli się swoim doświadczeniem z młodzieżą. Słynie z niebywałej otwartości i serdeczności.

Joanna Kondrat
Autorka tekstów. Wokalistka

Ma na koncie dwie autorskie płyty, (wydane we współpracy z Universal Music oraz Polskiem Radiem), Grand Prix opolskich Debiutów, nagrodę specjalną radiowej Trójki. Otrzymała nagrodę specjalną w organizowanym pod auspicjami Prezydenta RP plebiscycie Anioł Roku, za wysokie  założenia artystyczne. Jest organizatorką i wykonawczynią Niebieskich Koncertów – cyklu wydarzeń w duchu walki z przemocą. Ambitna i zaangażowana wykonawczyni. Wybitna interpretatorka. Skromna, ale doceniona przez najbardziej wybrednych krytyków muzycznych. Dość powiedzieć, że do konkursu Debiutów wytypował ją Marek Niedźwiecki, a jej płyty rekomendowała Elżbieta Zapendowska. Joanna Kondrat stroni od mainstreamu i świadomie tworzy kulturę. Znana z angażowania publiczności do udziału w wykonaniu utworów, tworzy ciepłą i niepowtarzalną atmosferę spotkań.

Kamil Barański
Pianista, Producent

Wybitny pianista. Na stałe związany z zespołem Maryli Rodowicz. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Początkowo – asystent i akompaniator na tej uczelni. Następnie – akompaniator na Akademii Teatralnej w Warszawie. Obecnie – producent płyt wielu polskich wykonawców, akompaniator m.in. Nataszy Urbańskiej.

 

Skip to content