21 października zapraszamy na komedię romantyczną „Miłosna pułapka”! Spektakl odbędzie się w Kętrzyńskim Centrum Kultury o godz.19:00; wystąpią: Adrianna Biedrzyńska, Michalina Robakiewicz, Jacek Rozenek, Michał Lesień.

Opis spektaklu:
Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek…
Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona?
Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną?
A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

Termin: 21 października 2021, godz.:19.00
Miejsce: Sala kinowo- widowiskowa Kina „Gwiazda” w Kętrzynie
Bilety w cenie 70  zł do nabycia w kasie, codziennie w godz.14-21.00
oraz online:
https://www.kupbilecik.pl/obiekty/3007/K%C4%99trzy%C5%84skie+Centrum+Kultury/https://www.kupbilecik.pl/…/Mi%C5%82osna+Pu%C5%82apka/

 

Skip to content