Jeszcze dobrze nie opadł kurz po minionych Dniach Kętrzyna a my trwamy w wakacyjno koncertowym klimacie i zaproponowaliśmy dla Was kolejną legendę polskiej sceny muzycznej, czyli zespół Varius Manx z Kasia Stankiewicz na czele!

Zespół Varius Manx obchodzi własnie swoje 30-lecie działalności artystycznej. Dlatego jubileuszowy koncert był pełen znanych przebojów tj. Zamigotał świat, Ruchome piaski, Piosenka księżycowa czy hit wszech czasów Orła cień. Nie ma co ukrywać utwory Varius Manx śpiewają młode i starsze pokolenia. Swoją charyzmą i wyjątkowym głosem ten cudowny koncert dopełniła Kasia Stankiewicz. Cudowna i przepiękna wokalistka. Dziękujemy!

Mamy nadzieję, że bawiliście się cudownie.

Tuż przed gwiazdą wieczoru wystąpiła o wielkim głosie kętrzynianka Dominika Siwek.
Wokalistka jest w trakcie szkolenia na trenerkę wokalną, a od sierpnia zaczyna naukę z dziećmi i młodzieżą. W wolnych chwilach tworzy piosenki. Niedługo ma zamiar nagrać autorski materiał w czym pomoże m.in. producent Sadowsky Music Group, bo jak dobrze pamiętacie w tegorocznej edycji Kryształowa Nuta – Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dominika zdobyła Nagrodę Specjalną w tym możliwość nagrania singla i teledysku. Wcześniej mogliśmy ją usłyszeć w popularnym programie „Szansa na Sukces”, gdzie wystąpiła w duecie z sama Edytą Geppert. To dało jej przepustkę do odcinka finałowego, a tam…no właśnie Dominika i nasza gwiazda wieczoru mają trochę wspólnego, ponieważ w tym finałowym odcinku Dominika wykonała piosenkę „Orła cień” z repertuaru Varius Manx a wówczas w składzie jurorskim zasiadała m.in. Kasia Stankiewicz.

Na swój mini recital w #Kętrzyn Dominika przygotowała kilka radiowych hitów oraz 2 utwory własne.
Życzymy Dominice kolejnych sukcesów muzycznych to jest fantastyczny talent rodem z Kętrzyna!
fot. Justyna Drozd
Skip to content