Po kilkumiesięcznej przerwie na kętrzyńską scenę powraca Stand-up! Nowe historie, kawał śmiesznego programu i sporą dawkę uśmiechu zapewnią Wam Maciej Brudzewski i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz. Zapraszamy już 25 lutego na wieczór stand-up comedy!

MACIEJ BRUDZEWSKI
Materiałem pt. „Burdel” zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu do sieci wpuścił kolejny materiał pt. „Każdy ratuje siebie”. Od stycznia 2020 Maciek prezentuje Wam swój 3 program „Gniazdo Szerszeni”, z którego dowiesz się m.in.: – jak nie namawiać na trójkąt – jakie przyzwyczajenia wynosi się z domu – skąd się biorą nazwiska – jak rozmawiać z kobietami, żeby to miało sens – jak wykrzesać dodatkowy czas na seks będąc rodzicem – jak nie usypiać dziecka – czemu „Król Lew” to film dla bogatych – co robią starzy ludzie w biedronce – czemu strach iść do SPA.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody komik z Warmii na Mazurach. Opowiada historie zbierane po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach, a nawet snach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim wesoło skończyć. Występował w trzech sezonach Comedy Clubu w Comedy Central Polska. Za niejasne opowiastki nagrodzony na festiwalu FAMA w Świnoujściu, festiwalu Śmiechu i Humoru w Zielonej Górze, czy Łódź Challange Stand-up.
Zaprezentuje program: „Może być”, a także nowy materiał ponadprogramowy, zatwierdzony przez gminną komisję kontroli żartu.

Bilety: 30 zł
(liczba miejsc ograniczona zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami – 50% dostępnych siedzeń)
Dostępne tylko tutaj:
 http://kbq.pl/56780

UWAGA:
– Program dla przeznaczony dla widzów dorosłych
– Zakaz nagrywania w czasie występu
– Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety!
*** Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego:
– Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy, zgodnie z niezbędnymi danymi podanymi w trakcie zakupu biletu;
– uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki, przyłbice itp.), mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
– Kupując bilet online i przybywając na wydarzenie, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
– Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, prosimy o poinformowanie o tym Organizatora.