Kętrzyńska grupa rockowa Dr Watt ponownie daje o sobie znać! 16 września odbyła się premiera najnowszego videoklipu do utworu „Oni”.

Dr Watt powstał wiele lat temu, jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych. Mimo kilkukrotnych zmian w składzie, na czele grupy wierni pozostają Paweł Korol i Paweł Bielecki. Ich muzyka nie jest już obca żadnemu rockmanowi w okolicy, a sam zespół można śmiało nazwać muzyczną wizytówką Kętrzyna. Dlatego m.in. tutaj były nagrywane ujęcia do nowego klipu. Kolejne sceny nagrano na terenie Wilczego Szańca.

Piosenka wpada w ucho i może być kolejnym przebojem. Inspiracją do tekstu piosenki były minione wydarzenia związane z ograniczeniami trwającej pandemii. Stąd nie bez znaczenia pozostaje motyw rozwalonego telewizora, który jest poniekąd symbolem oderwania się natłoku negatywnych informacji ze świata. Utwór został nagrany w składzie: Paweł Bielecki – wokal, Paweł Korol – gitary, Romek „Chudy” Szymanowski – bas oraz Paweł Stuczyński znany z zespołu Hetman – perkusja.

Za kamerą ponownie stanął Artur Frankowski, który z niegdyś współtworzył zespół jako basista. Gitary i bas zostały nagrane pod okiem Sławka Szuszczewicza w Kętrzyńskim Centrum Kultury. Wokale i miks Rafał Rogal Rogulski.

Teledysk z piosenką można zobaczyć na kanale Youtube zespołu Dr Watt. Tam znajdziemy także wcześniejsze dokonania muzyków.