Są już gotowe pierwsze efekty drugiego pleneru w ramach Wakacyjnych Warsztatów Fotograficznych z KCK. Pogoda i atmosfera jak zwykle dopisały znakomicie. Za motyw przewodni wzięliśmy bluszcz i tym tropem nasze modelki malowała Krzysia Owsiewska, właścicielka salonu Koralowe Studio.

Fotografowie szukając ciekawych kadrów odwiedzili kilka miejsc. Podziękowania składamy dla Muzeum im. W. Kętrzyńskiego za możliwość wykonania sesji na dziedzińcu zamkowym tuż po jego remoncie. Jeśli jeszcze nie byliście, koniecznie musicie przyjść! Polecamy gorąco szczególnie tablicę multimedialną! Robi wrażenie! Dziękujemy serdecznie paniom z stowarzyszenia Konik Mazurski za gościnę i schronienie przed deszczem. Oprócz tego odkryliśmy na nowo teren Starostwa Powiatu Kętrzyńskiego czy park przy Loży.

Naszą najmłodszą, bo zaledwie 10-letnią uczestniczką była Ania Warkowska. Od początku czuliśmy, że ma w sobie potencjał, lecz tu na sesji jeszcze mocniej nas zaskoczyła. Do zdjęć pozowały także niezastąpione: Natalia Hałak, Ola Jeznach, Julia Tytko, Weronika Majcher, Anastazja Okuszko.

Podsumowaniem warsztatów będzie wernisaż w Galerii KCK z najlepszymi zdjęciami uczestników. O tym jednak opowiemy niebawem. Teraz wracamy do obróbki zdjęć, by pokazać ich jeszcze więcej!