Jeszcze do niedawna promowano hasło „WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA”, ale w obecnie panującej sytuacji na całym świecie , niestety trochę traci na wartości (co nie znaczy, że spacer z ukochanym psem lub wycieczka z rodzicami do lasu jest zabroniona –JEST WRĘCZ WSKAZANA!).
Wszyscy dziś jesteśmy zmuszeni do przewartościowania swojego życia ,wszelkich działań i na chwilę zmienić zasady postępowania, ale zmienić, a nie zamykać się.
Ludzkość się zatrzymała, ale nie czas, świat dalej jest dla nas i nasze życie, jak i matki natury wciąż może być kolorowe i pozytywne, więc mamy dla Was nowe wyzwania i propozycje na miarę obecnie obowiązujących zasad.
Zaistniała sytuacja nie pozwalana nam zaprosić Was do Kętrzyńskiego Centrum Kultury, spotykać się w grupach, ale chcemy wciąż być z Wami , dawać Wam namiastkę normalności ,dalej szerzyć kulturę, rozwijać Wasze zainteresowania, podziwiać Wasze liczne talenty i dawać możliwości kreatywnego rozwoju.
„Nie zamykaj się na kulturę- Zostań z nami ! Zaproś nas do domu!”, to nasz nowy pomysł na umilenie Wam czasu przez Naszych instruktorów (tęsknią bardzo za Wami!), którzy przygotowali nowy program zajęć na ten „nowy czas”. Spotykać będziemy się teraz w sieci, dla Was dzieciaki to pewnie bardziej znane narzędzie rozrywki, dla Nas wyzwanie któremu chcemy sprostać , by dalej być z Wami na co dzień. Więc liczymy na wyrozumiałość , bo właśnie wchodzimy w nowe, niełatwe dla nas role, ale bez Was nie istniejemy!!

Na potrzeby kontaktu z Wami stworzyliśmy kanał wideo na popularnej platformie youtube.com – tam każdego dnia będą zamieszczane filmy zachęcające Was do działania.

https://www.youtube.com/channel/UCSg-zKfIV3ZmjkBXTzNGOBw

(zapraszamy do zasubskrybowania kanału, aby na bieżąco otrzymywać wiadomości o wszystkich zamieszczanych filmach)

ZAJĘCIA ON-LINE KĘTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY OD 30.03.2020

PONIEDZIAŁEK :

GODZINA 17:00 BREAKDANCE I HIP-HOP KANAŁ YOUTUBE

KCK

IZABELA FRĄCKIEWICZ

PIOTR FRĄCKIEWICZ

WTOREK :

GODZINA 17:00 ZAJĘCIA MUZYCZNE KANAŁ YOUTUBE

KCK

SEBASTIAN BEDNARCZYK

ŚRODA :

GODZINA 17:00 ZAJĘCIA TEATRALNE KANAŁ YOUTUBE

KCK

JAROSŁAW OLEJNIK

CZWARTEK :

GODZINA 17:00 ZAJĘCIA PLASTYCZNE

PRACOWNIA INTERMEDIALNA

KANAŁ YOUTUBE

KCK I FACEBOOK ( PRACOWNIA INTERMEDIALNA)

JUSTYNA KAMIŃSKA

IZABELA PNIEWSKA

PIĄTEK:

GODZINA 17:00 TANIEC WSPÓLCZESNY KANAŁ YOUTUBE

KCK

KATARZYNA RAKOWSKA

Pierwsza lekcja dziś 30 marca b.r. o 17:00 -STARTUJEMY!!!!