PROTOKÓŁ

z dnia 8 kwietnia 2019r

z posiedzenia komisji konkursowej konkursu plastycznego

Wielkanocne pisanki, kraszanki, wypieki, stroiki, palmy, ozdoby i kartki świąteczne”

Komisja w składzie:

  1. Ewelina Ornatowicz – przewodnicząca
  2. Aneta Mila – członek
  3. Justyna Kamińska – członek

Na konkurs wpłynęło razem ok. 300 Prac, ok. 360 autorów.

Komisja po obejrzeniu wszystkich prac przyznała nagrody rzeczowe za I, II, III miejsce i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach konkursowych.

I KATEGORIA: „WYPIEKI WIELKANOCNE”

III Miejsce za Wypieki i III Miejsce za Prace Inne : 1. Maja Jakoniuk 7 lat SP3 , i 2. Łukasz Jakoniuk 9 lat, SP 1 Kętrzyn

II Miejsce: „Zaczarowany Mazurek” Grupa „Pszczółki” – 3 latki z SP3 Kętrzyn

I Miejsce: Grupa Smerfy – Przedszkole Integracyjne „Smerfowa Kraina” Kętrzyn

II KATEGORIA: „PALMY WIELKANOCNE”

III Miejsce: Nadia Niedziółka, 8 lat – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

1.II Miejsce: Krystian Lisiecki, 26 lat – Środowiskowy Dom Samopomocy Kętrzyn

2. II Miejsce: Anna Oryńczak, 86 lat – Środowiskowy Dom Samopomocy Kętrzyn

I Miejsce za Palmy i II Miejsce za stroiki : Iga Pawelec, 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 Kętrzyn

III KATEGORIA: „ZAJĄCE WIELKANOCNE”

WYRÓŻNIENIA:

1. Stanisław Wychryst, 5 lat Przedszkole Niepubliczne „Krasnal” Kętrzyn

2. Kura w ciąży –

3. Kazimierz Skonieczka, 85 lat, Środowiskowy Dom Samopomocy Kętrzyn

III Miejsce: Adam Kwiatkowski, 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 Kętrzyn

II Miejsce: Anna Warkowska, 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 Kętrzyn

I Miejsce: (1.) Zuzanna Baranowska 9 lat i (2.) Adrianna Baranowska 6 lat, Szkoła Podstawowa w Garbnie

IV KATEGORIA: „STROIKI WIELKANOCNE”

WYRÓŻNIENIA:

  1. Lena Towarnicka, 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie
  2. Igor Rutkowski, 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie
  3. Nikola Mieczkowska, 8 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
  4. Oliwia Urbanowicz 8 lat, Szkoła Podstawowa w Garbnie
  1. III Miejsce: Milena Syrzysko, 8 lat , Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

2. III Miejsce: Fabian Strankowski, 7 lat, Szkoła Podstawowa Nr 3 Kętrzyn

II Miejsce: Blanka Truszkowska 8 lat Szkoła Podstawowa Nr 1 Kętrzyn

I Miejsce: Wojciech Kryger, 11 lat – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

V KATEGORIA: „PISANKI WIELKANOCNE”

WYRÓŻNIENIA:

  1. Aleksandra Sławecka, 13 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
  2. Wiktoria Sławecka, 13 lat, Szkoła Podstawowa NR 1 w Kętrzynie
  3. Jan Brzostek, 7 lat, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kętrzynie

III Miejsce: Kinga Ademajtis, 11 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

II Miejsce: Fabian Mieczkowski, 8 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

I Miejsce: Miłosz Baran, 7 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

VI KATEGORIA: „POCZTÓWKI WIELKANOCNE ”

WYRÓŻNIENIA:

  1. Alicja Wojciechowska, 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie
  2. Michał Tyborowski, 8 lat
  3. Fabian Słomka, 7 lat, Przedszkole „Krasnal” w Kętrzynie
  4. Kacper Gasperowicz, 10 lat, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kętrzynie
  5. Dominik Kujawa, 12 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
  6. Joanna Sieńko, 8 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
  7. Gabriela Moszczyńska, 7 lat, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie

1.III Miejsce: Zuzanna Modliszewska, 13 lat, Szkoła Podstawowa NR 3 w Kętrzynie

2.III Miejsce: Laura Franciszka Dymek, 7 lat, gr. Żabki, Przedszkole Niepubliczne Krasnal

1.II Miejsce: Szymon Andzulewicz, 11 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

2.II Miejsce: Liliana Kowalewska, 2 lata, Garbno

1.I Miejsce: Kamil Dymidziuk, 12 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

2.I Miejsce: Liliana Adamowicz, 7lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

VII KATEGORIA: „INNE PRACE ”

WYRÓŻNIENIA:

  1. Miejskie Przedszkole Słoneczko, gr. Smerfy, 4 latki – Kętrzyn
  2. Przedszkole Słoneczko, gr. Motylki, 4,5 latki – Kętrzyn

II Miejsce: Jakub Sieńko, 13 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

I Miejsce: Miejskie Przedszkole Integracyjne Malinka, gr. Smerfy, 6 latki – Kętrzyn

VIII KATEGORIA: „PRACE OSÓB DOROSŁYCH ”

WYRÓŻNIENIA:

  1. Sylwia Sarnecka, 31 lat, Warsztat Terapii Zajęciowej Kętrzyn
  2. Grzegorz Chorzela, 27 lat, Warsztat Terapii Zajęciowej Kętrzyn
  3. Bernard Piątkowski, 60 lat, Środowiskowy Dom Samopomocy Kętrzyn

III Miejsce: Honorata Rek, 80 lat, Środowiskowy Dom Samopomocy Kętrzyn

II Miejsce: 1. Anna Sobiecka 36 lat i 2. Barbara Sobiecka 34 lata, Środowiskowy Dom Samopomocy Kętrzyn

I Miejsce: Jadwiga Koziatek, 82 lata, Środowiskowy Dom Samopomocy Kętrzyn