Szczegóły wydarzenia

  • Date:

31 stycznia o godz. 18.00 w galerii KCK odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Emilii Niedziałkowskiej pt. Ulotne chwile”.
Artystka, działająca na co dzień w Radzie Kultury przygodę z fotografią, w tym czasie jeszcze analogową, rozpoczęła jako nastolatka uczęszczając na zajęcia dla młodzieży. Po 10 latach wróciła do fotografii.
Emilia Niedziałkowska uwielbia fotografować rodziny, kobiety w ciąży, pokazywać nostalgię, miłość i bliskość, która – zdaniem artystki – jest podsumowaniem relacji z drugim człowiekiem.
O swojej pasji fotograficznej mówi wprost: – Warto zwracać uwagę na otaczającą nas przyrodę, wykorzystywać najmniejszy krzaczek czy największe drzewo, które są naturalnym otoczeniem dla fotografii ludzi. Jeżeli chcemy wykonywać fotografię pełną uczyć, musimy zastanowić się co w nas wzbudza emocje i to pokazać na zdjęciach. Dziękuję, za to że mogę być fotografem i dzięki temu z radością wykonuję sesje innym.
Fragment dorobku i pasji fotograficznej Emilii Niedziałkowskiej można zobaczyć pod adresem: https://drive.google.com/folderview lub po prostu odwiedzić galerię KCK 31 stycznia 2020 roku o godz. 18.00, a korzystając z obecności również porozmawiać z artystką.