Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Zapraszamy serdecznie 3 września 2020 r. do  sali kinowo-widowiskowej kętrzyńskiego kina “Gwiazda” o godz.19.00, gdzie podczas półtoragodzinnego programu o  Państwa samopoczucie i dobry nastrój zadba Artura Smołucha. Bilety w cenie 35 zł dostępne w kasie kina codziennie w godz.14.00-21.00.

Poczucie humoru nie tylko świadczy o naszej inteligencji i mądrości. Umiejętność śmiania się wzmacnia poczucie wartości i odporność na choroby, a nawet uśmierza ból. Śmiech bywa lekarstwem na całe zło, często jest zaraźliwy.
Dlatego w trosce o Państwa samopoczucie zapraszamy na śmiechoterapię podczas spotkania z Arturem Smołuchem , specjalistom od śmiechu i dobrej zabawy!
Artur Smołucha aktor filmowy i teatralny, którego twarz można podziwiać w licznych reklamach telewizyjnych, a głos usłyszeć w spotach radiowych, rozpocznie już w kwietniu trasę po Polsce z autorskim programem stand-up „IT’S MY LIFE”. Artysta do tej pory występował nie tylko na deskach teatru, ale również w filmach i serialach. Stand-up jest dla niego formą artystycznego przekazu dzięki, której może być reżyserem, scenarzystą i aktorem w jednym. „IT’S MY LIFE” to przezabawne opowieści z życia wzięte. Jak sam twórca mówi: postacie,
o których opowiada w swoim wstępie, pełnią ważną rolę, mają pokazać, jak wygląda otaczająca go rzeczywistość. 33-letni twórca ma duży dystans do samego siebie, dlatego też w dużej mierze poruszone przez niego historie są z jego osobistego życia.
„IT’S MY LIFE” to półtoragodzinny program w 100% nawiązujący do swojej nazwy: To jest moje życie. Jak sam autor dodaje: „pełne śmiechu i kapryśnych, do łez śmiesznych historii”. W programie nie brakuje wątków spanikowanej babci, nowoczesnego ojca chowającego świat w komórce, czy też spostrzegania dorosłego faceta przez jego własną matkę jako malutkiego, bezbronnego, a wręcz bezradnego dziecka oraz prześmiesznych historii z życia małżeńskiego.

Więcej informacji:

https://www.lokalna24.pl/wiadomosci/3037,ten-stand-uper-niezle-namiesza-w-branzy-mamy-nagrania-z-jego-wystepow

https://www.nowiny.gliwice.pl/stand-uper-ze-slaska-wyrusza-w-trase-po-polsce-mamy-dla-was-fragmenty-jego-wystepu?fbclid=IwAR2bmEBKUooUElVGAn0MgHbLWqDqVXcaJ3M4FWIw6fh-5TEe4kburqU4bAI

Artur Smołucha: Mój program rozwala system, jestem pewien sukcesu