Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju pokazy iluzji w wykonaniu uczestników programu Mam Talent , które przeniosą Państwa do świata magii
i czarów. Bezpośredni kontakt z publicznością i aktywne uczestnictwo widzów w pokazie sprawiają, że ta atrakcja zainteresuje i zachwyci nawet największych sceptyków.
To ponad 1,5h familijne show skierowane zarówno dla dzieci jak i dorosłej widowni, gdzie wszystkie magiczne epizody posiadają barwną oprawę oraz prezentowane są w postaci żartobliwych dialogów i fabularyzowanych opowieści. Sztuczki znane dotychczas z telewizji będą dosłownie na wyciągnięcie ręki!!! Nie zabraknie również interakcji z widzami, wybrane osoby będą miały możliwość spróbowania swoich sił na scenie u boku iluzjonistów. Podczas spektaklu wykorzystywane są profesjonalne rekwizyty iluzjonistyczne, specjalny sprzęt sceniczny, dzięki czemu całość nabiera magicznego klimatu i tworzy jedyne takie niepowtarzalne show w Polsce. Wiele przedmiotów uniesie się w powietrzu lub po prostu zniknie by za chwilę pojawić się w najmniej spodziewanych miejscach.
Termin: 14.11.2019
Godz: 18.00
Miejsce: sala kinowo-widowiskowa kina „Gwiazda”
Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie kina codziennie w godz.14.00-21.00