Szczegóły wydarzenia

  • Date:

To będzie fantastyczny początek wakacji w Kętrzynie!

Chcemy powitać wakacje z wielkim rozmachem w aktywny sposób, kolorowo i rodzinnie, dlatego po raz kolejny organizujemy Mazury Freestyle Battle.

A GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Park Rozrywki przy Górce Poznańskiej to idealne miejsce w naszym mieście do czynnego wypoczynku. Podczas dwudniowego festiwalu odbędą się zmagania w kilku kategoriach takich jak: deskorolka, rolki, bmx, graffiti, bboying i hip-hop dance. Oprócz atrakcji sportowych i rekreacyjnych – urządzeń do zabawy dla dzieci, boiska do siatkówki plażowej, boiska do boulle, piłkarzyków i wielu innych, będą Państwo mogli uczestniczyć 23 czerwca (niedziela) w ogólnopolskim festiwalu kolorów Holi Festival Święto Kolorów. O ogromnej popularności tego typu projektów świadczy fakt, iż w poprzednich latach
w takich imprezach na terenie Polski brało udział od 2 do 10 tys. osób podczas każdego z eventów, przyciągając zarówno starszych, jak i młodszych.

Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierzcie znajomych i weźcie udział w najbardziej kolorowej imprezie w tym roku! Wstęp na Holi Święto Kolorów jest bezpłatny!

Natomiast miłośnikom teatrów ulicznych gorąco, polecamy 23 czerwca o godz.17.00 (park przy Loży) plenerowy spektakl „Rój” w wykonaniu aktorów działających pod skrzydłami Fundacji Sztuka Ciała.
Wstęp wolny.
„Rój” to opowiedziana ruchem historia królestwa umiejscowionego ponad czasem, gdzie zastany ład zostaje zburzony przez pojawienie się niespodziewanego gościa. Królowa, jej syn, dwórki i Obcy to postacie, które mogą stanowić doskonałą metaforę różnego rodzaju systemów: rodziny, szkoły, instytucji ale razem obrazują także symbol przemiany w obrębie jednostki. W zetknięciu z Nieznajomym nagle muszą porzucić swoje dobrze znane role i skonfrontować się z najskrytszymi pragnieniami. Spektakl inspirowany m.in. teoriami psychoanalizy i jungowskimi archetypami z muzyką na żywo, częściowo improwizowaną.