Szczegóły wydarzenia

  • Date:

Miłośnicy disco polo powinni udać się do kętrzyńskiego amfiteatru w Kętrzynie na kolejną odsłonę odbywającej się corocznie imprezy „DISCO POLO PARTY SHOW”.
W tym roku wystąpią zespoły Camasutra, Summer Night i Denis , a na wspólną zabawę zapraszamy w sobotę 11 sierpnia o godz.19.00 , wstęp wolny!

CamaSutra – to projekt muzyczny na polskiej scenie. Tworzą go trzy piękne dziewczyny oraz ich przystojny Dj. Liderką formacji jest Małgorzata Główka, która swoją przygodę ze śpiewem nie zaczęła od dziś, a występowała w kilku znaczących muzycznych programach telewizyjnych: w „Śpiewaj i walcz”, „Jakiej to melodii”, „The Voice of Poland” czy w „Szansie na sukces”. Obok liderki, Gosi, występują Ewa i Ula. Czwartą postacią w projekcie jest Mateusz – Mattyou, znany DJ. Praktycznie od początku swojego istnienia, ten piękny kwartet tworzy energetyczne, melodyjne utwory, które z łatwością wpadają w ucho i na długo pozostają w pamięci. Lekkie brzmienia i ciekawe teksty sprawiły, że ich piosenki „Jesteś Ideałem”, „Do Nieba Bram”, czy „Chce Cię mieć na chwilę” odniosły ogromny sukces.

MAŁGORZATA GŁÓWKA – wokalistka

MATEUSZ SIECZKOWSKI – Dj navigator

ULA ORNOCH – tancerka

EWA PACHULSKA – tancerka