Wyniki konkursu bożonarodzeniowego
Dodał: Administrator   
Share this!

Image 

Na konkurs wpłynęły prace min. z Kętrzyna, Nakomiad, Barcian, Kruszewca, Korsz razem ok. 400 autorów i ok.  320 prac.

Komisja po obejrzeniu wszystkich prac przyznała nagrody rzeczowe za I, II, III miejsce, wyróżnienia oraz nagrody dodatkowe, nagrodę za całokształt prac oraz nagrodę główną za najładniejszą bombkę.

Przypominamy, że nagrodzone bombki przechodzą na własność organizatora.


I KATEGORIA: „WYPIEKI  BOŻONARODZENIOWE”
I Miejsce: Hanna i Aleksandra Wojciechowscy – 8, 10lat – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie

II KATEGORIA: „SZOPKI BOŻONARODZENIOWE”
WYRÓZNIENIE:
Grupa dziewcząt internat Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego      w Kętrzynie 8-20 lat.
III MIEJSCE: Wiktoria Turska – 7 lat, SP Korsze
II Miejsce: Grupa „GWIAZDECZKI” Miejskie Przedszkole Integracyjne „Malinka”
I Miejsce: Laura Roguszka, Kacper Sadlak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie, 11 lat

III KATEGORIA: „CHOINKI BOŻONARODZENIOWE”
WYRÓŻNIENIA:

1.    Łukasz Stasiuk – 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
2.    Oddział Przedszkolny SMERFY przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Kętrzynie
3.    Julia Skutkiewicz, 9 lat, Szkoła Podstawowa NR 3 w Kętrzynie
4.    Uczestnicy zajęć Akademii Rękodzieła Artystycznego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem” w Kętrzynie
5.    Klara Jędruszczak – 8 lat, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie
III MIEJSCE: Aneta Rotenberg, 11 lat, Szkoła Podstawowa w Kruszewcu,
II MIEJSCE: Karol i Aleksandra Stefańscy, 11,5 lat, Szkoła Podstawowa NR 3 w Kętrzynie
I MIEJSCE: Laura (11l), Maja (7 lat), Michał (6 l) Roguszka – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie

IV KATEGORIA: „STROIKI BOŻONARODZENIOWE”
WYRÓŻNIENIA:

1.    Bernard Piątkowski – Środowiskowy Dom Samopomocy, 67 lat
III MIEJSCE: Halina Małagocka, 80 lat, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kętrzynie
II MIEJSCE: Sebastian Grzywacz, 10 lat, Szkoła Podstawowa w Garbnie
I MIEJSCE: Gabriela Malińska, 11 lat Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

V KATEGORIA: „OZDOBY BOŻONARODZENIOWE”
WYRÓŻNIENIA:

1.    Grzegorz Chorzela – 26 lat, Warsztat Terapii Zajęciowej w Kętrzynie
2.    Wojciech Kryger – 10 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
3.    Dorota Rogińska – 40 lat, Warsztat Terapii Zajęciowej w Kętrzynie
4.    Kornelia Makulus – 10 lat,
5.    Maciek Krygier – 7 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
III MIEJSCE: Joanna Sieńko – 7 lat, Szkoła Podstawowa NR 1 w Kętrzynie
II MIEJSCE: Nadia Roszak – 7lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
I MIEJSCE: Alicja Chełstowska,  7 lat Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

VI  KATEGORIA: „ANIOŁY BOŻONARODZENIOWE”
WYRÓŻNIENIA:

1.    Wanessa Krzyżewska – 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
2.    Julia Mazur – 12 lat, Szkoła Podstawowa NR 1 w Kętrzynie
3.    Oliwia Mazur – 7 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
4.    Klasa I A – Szkoła Podstawowa NR 3 w Kętrzynie
III MIEJSCE: Oliwia Tylutka – 13 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
III MIEJSCE: Katarzyna Dmytryszyn – 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
II MIEJSCE: Fabian Strankowski – 7lat, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie
I MIEJSCE: Nikola Dudzik,  Kętrzyn

VII KATEGORIA: „KARTKI ŚWIĄTECZNE ”
WYRÓŻNIENIA:

1.    Angelika Kostyła – 7 lat, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie
2.    Jakub Nykiel – 11 lat, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kętrzynie
3.    Kuba Gasperowicz – 12 lat, Szkoła Podstawowa NR 5 w Kętrzynie
4.    Karolina Korenik – 11 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
5.    Kacper Gasperowicz – 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
6.    Maksym Woronowicz – 7 lat, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Kętrzynie
7.    Oliwier Ślubecki – 9 lat, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kętrzynie
8.    Karolina Warno, 12 lat Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kętrzynie
III MIEJSCE: Szymon Roicki – 8 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
III MIEJSCE: Mateusz Andzulewicz - 12 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
II MIEJSCE: Kamil Dymidziuk – 11 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
I MIEJSCE: Oliwia Wołkowska – 12 lat, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kętrzynie

VIII KATEGORIA: „NAGRODY DODATKOWE”
1.    Julia Baran, 10 lat
2.    Klaudia Wutkie, 7 lat - Kętrzyn
3.    Bartosz Bućko 12 lat, + Mama Agnieszka Bućko - Kętrzyn
4.    Wiktor Mać, Szkoła Podstawowa w Nakomiadach
5.    Gabriela Strączek – 7 lat, Barciany
6.    Kacper Turczyn – 7 lat, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kętrzynie
7.    Julia Wysocka, 7 lat,
8.    Wiktoria Służała – 9 lat
9.    Łukasz Kopeć – 8 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie
10.    Magdalena Borak – 9 lat
11.    Dawid Olechnowicz – 9 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Klucz w Kętrzynie
12.    Weronika Moszczyńska – 17 lat, Muławki
13.    Gabriela Moszczyńska – 7 lat Kętrzyn, Muławki

Komisja przyznała nagrodę specjalną za całokształt prac:
IGA PAWELEC, 7 lat Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie

Oraz nagroda za  „NAJŁADNIEJSZĄ  BOMBKĘ”
Zuzanna Pakosz, 7 lat, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kętrzynie


Odsłon: 379

  Bądź pierwszym który skomentuje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team