II Konkurs Mowy Mazurskiej "Mazurzymy po Kętrzyńsku" Drukuj
II Konkurs Mowy Mazurskiej "Mazurzymy po Kętrzyńsku"

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 12067 | Czytaj całość

 
Otwarcie wystawy fotograficznej "Oni tu byli przed nami" Drukuj
Image
 
Zapraszamy na otwarcie wystawy fotograficznej p.t. "Oni tu byli przed nami" - 5 czerwca 2009, godzina 1700 - Loża, ul. Mickiewicza 1.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 10146 | Czytaj całość

 
Wyniki XIII Festiwalu Artystycznego Szkół Podstawowych - Kętrzyn 2009 Drukuj

Wyniki XIII Festiwalu Artystycznego Szkół Podstawowych - Kętrzyn 2009:

  • Puchar Dyrektora Kętrzyńskiego Centrum Kultury: SP NR 1 w Kętrzynie 
  • Program artystyczny kat. klas I-III i IV-VI: SP NR 1 w Kętrzynie
  • Program literacki: SP NR 1 w Kętrzynie
  • Program fotograficzny: SP NR 1 w Kętrzynie
  • Program plastyczny: SP NR 1 w Kętrzynie

Nagrody indywidualne:

Fotografia:
1. Krzysztof Kamiński - kl. Va SP NR 4
2. Julita Krupska - kl. VIa SP NR 4
Plastyka:
1. Maciej Waleszczyński - kl. IIIa ZS NR 1
2. Klaudia Musik – kl. Va SP NR 3
Literatura:
1. Katarzyna Bełczącka – VI a SP NR 3
2. Marta Liśkiewicz – SP NR 1


Serdecznie gratulujemy! 

 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 8906 | Czytaj całość

 
Dzień Dziecka - impreza plenerowa Drukuj
Dzień Dziecka

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 12252 | Czytaj całość

 
Koncert Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej Drukuj
Koncert Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 11025 | Czytaj całość

 
Wyniki IV Przeglądu Niezależnej Sceny Hip-Hop - "Kentaki Rap Batalia" Drukuj

Image 

Wyniki IV Przeglądu Niezależnej Sceny Hip-Hop - "Kentaki Rap Batalia" - Kętrzyn 23.05.2009: 

I miejsce: DYMITREE, SZPAK, DJ HDD CUT - Kraków

II miejsce: KARMEL – Toruń 

III miejsce: PODOBNI DO NIKOGO – Ruciane-nida

Wyróżnienie: UNIKAT - Kętrzyn 

    Dziękujemy wszystkim składom za udział i gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy do udziału w Rap Batalii za rok. 

     Galeria zdjęć z imprezy.

Poniżej prezentujemy materiał filmowy nagrany przez ekipę Giżycko.tv 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 17357 | Czytaj całość

 
Lista składów zakwalifikowana do "IV Kentaki Rap Batalii" Drukuj

Rap Batalia 4 

Lista składów zakwalifikowanych do IV Ogólnopolskiego Przeglądu Niezależnej Sceny Hip-Hop "Kentaki Rap Batalia" - 23.05.2009:

  • BANDIX – Kętrzyn
  • CNS – Pozezdrze
  • DYMITREE, SZPAK, DJ HDD CUT - Kraków
  • KARMEL & JARZOMB – Toruń
  • PODOBNI DO NIKOGO – Ruciane-nida
  • PORNO&DUSZNO – Toruń
  • SZUBY/KLONU – Morąg
  • ŚLIWA I SZMALEC – Olsztyn
  • TRZYBE – Ełk
  • TUTOR – Pozezdrze
  • UNIKAT – Kętrzyn

     

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 11580 | Czytaj całość

 
II Konkurs Mowy Mazurskiej "Mazurzymy po kętrzyńsku" Drukuj

Mazurzymy po kętrzyńsku

 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 11205 | Czytaj całość

 
IV Ogólnopolski Przegląd Niezależnej Sceny Hip-Hop "Kentaki Rap Batalia" Drukuj

Kentaki Rap Batalia IV

      Kentaki Rap Batalia to organizowany już po raz czwarty Ogólnopolski Przegląd Niezależnej Sceny Hip-Hop. Do przeglądu zapraszamy zespoły, wykonawców identyfikujących się z muzyczną sceną Hip Hop.
      Komisja w składzie: SIR_MICHU, MONA, ANTYLOGIKA, TIMOTHY DRAKE spośród nadesłanych demówek (więcej szczegółów w regulaminie) wyłoni około 10 składów, które wezmą udział w przeglądzie.
       Przegląd odbędzie się 23 maja 2009, termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 maja 2009.


REGULAMIN oraz KARTA ZGŁOSZENIA

Komentarze (2) | Odsłon: 16263 | Czytaj całość

 
Wyniki Eliminacji Rejonowych "Spotkania z poezją - Kętrzyn 2009" Drukuj

Protokół z posiedzenia Komisjii Eliminacji Rejonowych "Spotkania z poezją - Kętrzyn 2009", które odbyły się dnia 07.05.2009 r. o godzinie 1100w Kętrzyńskim Centrum Kultury - Kinie "Gwiazda".

Komisja w składzie:

  1. Krystyna Mucuś
  2. Wiesława Segin
  3. Mariola Woronowicz 

po wysłuchaniu 36 uczestników konkursu postanowiła zakwalifikować na eliminacje wojewódzkie następujące osoby:

  • Pierwsza kategoria- klasy I-III - Konrad Karanowski
  • Druga kategoria- klasy IV-VI - Weronika Wardak
  • Trzecia kategoria- gimnazjum - Zuzanna Pruszyńska
  • Czwarta kategoria - gimnazjum - poezja śpiewana - Katarzyna Ścibek 

 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 9904 | Czytaj całość

 
Wyniki II Ogólnopolskich Zawodów Break Dance "Breakmania" - Kętrzyn 2009 Drukuj

Breakmania

I miejsce: KnockOut Gang - Olsztyn
II miejsce: Presidentz - Gdańsk
III miejsce: Freakish Style - Białystok
IV miejsce: Just Breakin - Mońki \ Łódź

Contesty:

B-Girl BATTLE : B-Girl Agata - Most Broken Paka - Warszawa

Power movs: B-Boy Monk - Cats Claw - Ostrołęka / Siedlce

Toprock: B-Boy Shorty - Ekipa Trzymająca Władzę

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 11256 | Czytaj całość

 
II Ogólnopolskie Zawody Breakdance "Breakmania" Drukuj
Breakmania II

Komentarze (1) | Odsłon: 26742 | Czytaj całość

 
««  start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1117 - 1128 z 1193