Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź

Wydarzenie: 'Szlachetna Paczka W Kętrzynie, Koncert Ukrytej Strony Miasta'

Koncerty
Data: Czwartek, Listopad 05, 2015 At 18:00Koncert zespołu Ukryta Strona Miasta dla Szlachetnej Paczki w Kętrzynie.
SZLACHETNA PACZKA to projekt, który pomaga potrzebującym w taki sposób, aby sami zaczęli radzić sobie w życiu. Od 14 lat jednoczy Polaków wokół idei mądrego pomagania. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc dla rodzin w potrzebie, a pomostem między nimi są SuperW, czyli wolontariusze Paczki. Ciepły szlafrok, lodówka czy buty na zimę dla dzieci, mają wielką wartość dla obdarowanych. Jednak w Paczce to nie rzeczy są najważniejsze. Największym prezentem dla żyjących w zapomnieniu jest świadomość: „Ktoś o mnie pamięta, ktoś we mnie wierzy”. Dlatego mówimy, że Paczka jest impulsem dla tych, którzy mierzą się z trudnościami. Ma być impulsem do dalszej walki o poprawę swojego losu, bo czasem to właśnie uwagi od drugiego człowieka i wiary, że coś się może zmienić, najbardziej brakuje rodzinom, do których docieramy.
SZLACHETNA PACZKA co roku łączy tysiące osób w mądrym pomaganiu. W ostatniej edycji połączyła 805 000 osób – to 2,1 % Polaków! W Drużynie SZLACHETNEJ PACZKI grają sami Mistrzowie: aktorzy, sportowcy, wolontariusze, darczyńcy, politycy, potrzebujące rodziny, dziennikarze i pracownicy firm.
5 listopada 2015 r. o godz. 18.00, również Kętrzyn będzie miał okazję dołączyć do grona drużyny Szlachetnej Paczki ,dowiedzieć się jak działają wolontariusze, do kogo dociera pomoc i jak włączyć się do tej szlachetnej akcji?
Wieczór uświetni koncert zespołu Ukryta Strona Miasta , który w naszym regionie z pewnością znany jest już każdemu. Muzycy grający mieszankę ska, rocka i reggae . Wielu artystów może tylko marzyć aby pojawić się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie i zagrać koncert na żywo na antenie kultowej „Trójki”- im się to udało! Dwa kolejne ważne wydarzenia w historii Ukrytej Strony Miasta to koncert na coraz bardziej cenionym festiwalu Rock na Bagnie 2015 oraz wydanie 3-utworowej epki, zatytułowanej „Na ten czas”.
Gorąco zapraszamy na koncert zespołu Ukrytej Strony Miasta oraz prezentację Szlachetnej Paczki
5 listopada 2015 r. o godz. 18.00, do sali kinowo-widowiskowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury. Wstęp wolny! Gramy i pomagamy - dołącz do grona Przyjaciół Szlachetnej Paczki!


Znajdź w kalendarzu

Wykonany przez: ExtCalendar 2