Relacja zwyjazdu do Holandii Drukuj Email
Dodał: Administrator   

Wyjazd do Holandii zakończony spełnieniem marzeń.  Tomasz Chorzelewski Mistrzem Świata w dziecięcej kategorii tanecznej BreakDance!

Image 

Dzieci i młodzież z Kętrzyńskiego Centrum Kultury oaz Ryńskiego Centrum Kultury na początku sierpnia uczestniczyła w największej imprezie tanecznej na świecie w mieście Heerlen w Holandii pod nazwą: „The Notorious IBE” – Międzynarodowe zawody taneczne. Przygotowania do tego wyjazdu trwały bardzo długi czas, podczas którego ważne było przygotowanie umiejętności każdego z tancerzy, jak i również zebranie środków finansowych na wyjazd. Etap przygotowań zakończyliśmy z wielkim uśmiechem na twarzy, ponieważ za sprawą działań Fundacji Dzieci-Dzieciom oraz Stowarzyszenia Hip Hop Mazury, udało się pozyskać środki finansowe na wyjazd w kwocie 7.000 zł.

 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 3247 | Czytaj całość

 
Mam Talent - łatwopalni mafiosi z podstawówki Drukuj Email
Dodał: Administrator   
     Piotr Frąckiewicz który jest instruktorem w Kętrzyńskim Centrum Kultury zaraża pasją innych!!! Dowodem tego są osiągnięcia prowadzonych przez niego grup. Dziewczyny z Kętrzyna- „Oldschoolowa Banda” licznie stawały na podium zdobywając czołowe miejsca. „Młode Wilki” – grupa breakdance, również zaznacza swoją obecność na największych imprezach tanecznych w Polsce. Jednak ostatnio najmłodsi jego uczniowie dokonali czegoś wielkiego. Jak to się stało że Dangerous Team – dzieciaki z Rynu zrobiły tak ogromną furorę w Gdańskim Amfiteatrze a publiczność nagrodziła tancerzy owacjami na stojąco?
 
Image

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 9904 | Czytaj całość

 
Kusocin Jam - Olsztyn - 28.05.2011 Drukuj Email
Dodał: Administrator   

28.05.2011 Olsztyn – Kusocin Jam

Image

W majową sobotę w Olsztyńskim skate parku odbyła się młodzieżowa impreza o nazwie Kusocin Jam. Oprócz zawodów Breakdance odbyły się również zawody jazdy na Deskorolce jak i BMX. Tego dnia zebrała się spora grupa młodzieży, w większości byli to pasjonaci zajmujący się poszczególnymi kategoriami konkursowymi. Nie brakowało „wariatów” wyczyniających niezwykłe akrobacje na rowerach BMX wyskakujących wysoko na rampach. 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 8271 | Czytaj całość

 
Broken Ball - Iława - 27.05.2011 Drukuj Email
Dodał: Administrator   

27.05.2011 Iława – Broken Ball

Image

Ogólnopolskie zawody breakdance w Iławie – 27 maja Grupa z KCK wybrała się na zawody do Iławy w celu konfrontacji swoich umiejętności z innymi ekipami z Polski. Poziom był naprawdę wysoki, dlatego tez i rywalizacja była zacięta. Oprócz zaciętych bitew tanecznych odbyły się koncerty rapowe, w których Głowna gwiazda był zespół HIFI BANDA. Cały dzień był naprawdę udany i sympatycznie spędzony wśród ludzi z pasją.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 9193 | Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 14